Sık Sorulan Sorular

 • Abone olduğum video eğitimin bağlantısı e-posta adresime gelmedi?
  Gmail, hotmail, yahoo gibi genel kullanıma açık e-posta adresiniz varsa, bazı durumlarda gelen e-postalar "junk" veya "spam" olarak adlandırılıp doğrudan "gelen kutusuna" düşmeyebiliyor. Bu durumlarda "junk" veya "spam" başlıklarının altına gelen e-postalarınızı kontrol ediniz. Gelen "PwC Business School" başlıklı e-postayı seçip "Not spam" veya "Not junk" olarak belirleyiniz.
 • Eğitim videolarını izleyemiyorum, bunun için bir program mı yüklemem gerekiyor?
  Eğitim videolarını izlemek için bilgisayarınızda Internet Explorer 5 ve üzeri bir sürüm ile macromedia flash oynatıcısının yüklü olması yeterlidir. Tarayıcınızda flash dosyalarını çalıştıracak gerekli eklentileri kurmanız gerekmektedir.
 • Siteye nasıl üye olabilirim?
  Abone olduğunuz ücretli ve ücretsiz video eğitimleri topluca görüp izleyebilmek için sisteme üye olmanız gerekmektedir. Üst başlıklarda yer alan "Üye Girişi" bölümünden e-posta adresi ve kendi belirleyeceğiniz şifre ile sisteme üye olabilirsiniz.
 • Ücretsiz eğitimler için neden form dolduruyoruz?
  Eğitimlerin bir kısmı ücretsizdir, fakat kullanıcıların bu eğitimleri de izleyebilmeleri için ücretsiz formu doldurup bize göndermeleri gerekmektedir.
 • Eğitim sitesinde sistem nasıl işlemektedir?
  Sistem, ilk aşamada izlemek istenilen eğitimle ilgili formun eksiksiz olarak doldurulmasını gerektirmektedir. İkinci aşamada bize verdiğiniz e-posta adresine eğitimi izleyebileceğiniz bağlantı gönderilmektedir. Üye olduğunuz Business School Video Eğitimlerini size e-posta ile gönderilen bağlantı aracılığıyla veya internet sayfamızdaki ÜYE GİRİŞİ bağlantısını tıkladıktan sonra belirleyeceğiniz bir şifre ile profilinize girip izleyebilirsiniz.