Yeni Türk Ticaret Kanunu Eğitimleri

Business School seminerlerinden derlediğiniz güncel konularla ilgili ücretli ve ücretsiz video eğitimlerimizi dilediğiniz zaman izleyebilir, daha sonra kaldığınız yerden devam edebilir, eğitimlerle ilgili dosyalara ulaşabilir, kavram araması yaparak istediğiniz konulara hızlıca ulaşabilirsiniz.

Eğitimlerimizi, bilgisayar, tablet PC, iPad, iPhone ile android sistemini destekleyen mobil cihazlar ve hatta smart televizyonlarınızdan izleyebilirsiniz.

Kapsamdaki Eğitim Konuları:

İkincil Düzenlemeler Işığında Türk Ticaret Kanunu, Anonim Şirketlerde Yönetim Kurulu ve Yönetim Kurulu Üyelerinin Hukuki Sorumluluğu, Yeni Türk Ticaret Kanunu

Eğitim Süresi: 345 dakika

Eğitim Seviyesi: Kimler Katılmalı? Muhasebe ve finans yöneticileri, şirket sahipleri, aile şirketleri yöneticileri, aile şirketleri gelecek kuşakları, Genel Müdür, CEO, Stratejik Planlama / iş Geliştirme üst düzey yöneticileri, satın alma sorumluları ve risk yönetimi / iç kontrol / iç denetimi sorumluları, şirketlerinde personel, bordro, muhasebe, insan kaynakları ve sosyal güvenlik uygulamalarından sorumlu olan yönetici ve uzmanlar ile İnsan Kaynakları, Personel ve Bordro Birimi Yönetici ve Uzmanları, Şirket Avukatları.

VİDEO EĞİTİM ABONELERİNE KATILIMCI SERTİFİKASI VERİLMEKTEDİR:

Katılım Sertifikası Örneği:

Sertifika Örneği

Önizleme

Örnek Eğitim

Eğitim Fiyatları

3 Ay 99 TL